Gledalaca:4.000
Strijelci:Isaković 26;Kušljić 49

RUDAR:Avdukić,Šobić,Dobrijević,Stakić,Jevtić,Kovačević,Kantar,Žerić,Golić(Kikić),Stjepić,Kecman(Kušljić),Kolundžija

ČELIK:Bilobrk,Rizvanović,Stojanov,Marković,Puzigača,Jamak(Radić),Zahirović,Nikić,Deket,Isaković(Nemeljaković),Vidović(Horić)

Prvi svoj meč u Premijer ligi nogometaši Rudara i Čelika odigrali si nerješeno 1:1.Svakom protivniku pripalo je po jedno poluvrijeme.
Čelik je bio uvjerljiviji u prvom poluvremenu,a Rudar u drugom dijelu,kada je trener Nestorović uveo rezerviste Kikića i Kušljića.
U 26 minuti Isaković je doveo Čelik u vodstvo,nakon što je iskoristio grešku domaće odbrane u Radarevom šesnaestercu.
Do izjednačenja su domaći pokušavali stići šutevima Golića i Kikića,ali nihovi šutevi nisu uspijevali pogoditi okvir gola.
Ipak,izjednačenje je došlo u 49 minuti,kada je Kušljić krunisao terensku incijativu domaćih.
Rudar je do kraja pokušavao doći do pobjedonosnog gola,ali se mreže nisu tresle,a kada se sve sabere,remi je možda i najpravedniji ishod.
Utakmicu u Prijedoru pratili je i oko 50 navijača iz Zenice.