28. 06. 2009.

ČELIK OSVOJIO TREĆE MJESTO

Nogometaši Čelika pobijedili su momčad Šibenika rezultatom 2:1 i tako osvojili treće mjesto na Viteškom turniru koji se igra u okviru Dana trgovine BiH. U prilično izjednačenoj utakmici nogometaši Šibenika su prvi došli u vodstvo. U drugom poluvremenu Kalinić i Ištuk vrše izmjenu kompletne ekipe što se znatno osjetilo na igri Šibenčana i ekipa Čelika preuzima inicijativu što rezultira izjednačenjem, a neposredno pred kraj utakmice i vodstvom Zeničana. Na koncu, sasvim zaslužena pobjeda nogometaša Čelika kojom su osvojili treće mjesto i pokal, koji je u ime ekipe primio golman, Luka Bilobrk.

ZRINJSKI OSVAJAČ TURNIRA

HŠK Zrinjski pobjednik je prvog Viteškog turnira. U finalnoj utakmici domaćini turnira, nogometaši Viteza, koji su senzacionalno u polufinalu pobijedili momčad Šibenika bili su ponovno na pragu senzacije.Zrinjski je u vodstvo došao početkom drugog poluvremena nakon izuzetno izvedenog slobodnog udarca. Vitez je izjednačio nakon jednog dobro izvedenog kornera rezerviste Šantića. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao,te se pristupilo izvođenju jedanaesteraca. Sreća je ovoga puta bila saveznik nogometašima Zrinjskog koji tako osvajaju naslov pobjednika I. Viteškog turnira.